Zapatrzeni zasłuchani

Projekt „Zapatrzeni, zasłuchani”

popularyzuje zbiory multimedialne i polkowicką Bibliotekę poprzez nieodpłatne przekazywanie ich metodą „podaj dalej”. Polega ona na zostawianiu płyt z filmami, muzyką oraz audiobooki w miejscach użyteczności publicznej, po to, by znalazca mógł je w dowolnym dla siebie czasie obejrzeć, przesłuchać i znów puścić w obieg.

Projekt „Zapatrzeni, zasłuchani” pozwala dzielić się zbiorami multimedialnymi, stwarza możliwość wymiany ich na inne i powoduje, że płyty te są w ciągłym obiegu.

Zasady:

 

  • Weź płytę oznaczoną: Projekt „Zapatrzeni, zasłuchani” obejrzyj, przesłuchaj i podaj dalej.
  • Obejrzałeś, przesłuchałeś i nie wiesz komu płytę oddać? Możesz odnieść ją w to samo miejsce lub przynieść do polkowickiej Biblioteki, a my przekażemy ją innym czytelnikom.

Projekt nie jest ograniczony czasowo ani terytorialnie.

Chcesz wiedzieć więcej i jesteś z powiatu polkowickiego? Przyjdź do Biblioteki i korzystaj z naszych zbiorów bezpłatnie. Czekają na ciebie książki, czasopisma, płyty z filmami i muzyką, e-booki, audiobooki oraz stanowiska komputerowe. Zapraszamy

Kontakt:
Dział Multimedialny
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach
ul. Skalników 6
59-101 Polkowice
tel. 76 723 96 70

Więcej informacji znajdziesz na www.mgbp.pl

Płyty z filmami i muzyką oraz audiobooki wykorzystane w projekcie „Zapatrzeni, zasłuchani” podarowali nasi czytelnicy. Dziękujemy.

 

Lucyna Mostkowska

Koordynatorka:
Lucyna Mostkowska

Bibliotekarka kocha dobre kino, muzykę klasyczną i ciężkie brzmienie. Wieczna optymistka, jest świetną „alternatywą” dla niestandardowych działań bibliotecznych, zbuduje nawet igloo z książek. Kuźnia oryginalnych i ciekawych pomysłów na działanie. Mocny głos, wojskowa dyscyplina i estradowe zacięcie.

Strony w dziale:

Strony w dziale: