Kalendarz imprez
Wydarzenia

Alternatywna Biblioteka

„Noc w Bibliotece” to cykliczna impreza organizowana  raz w roku, podczas której  wielu czytelników odwiedza Bibliotekę o nietypowej porze. Każda edycja  organizowana jest pod innym hasłem przewodnim, nierozerwalnie związanym ze światem książek.   Na nocnych gości czeka wiele zabaw i niespodzianek.
Atrakcją jest malowanie twarzy, każdy może mieć czarodziejski makijaż.  Nocne konkursy stanowią  nie lada wyzwanie dla czytelników.  Najmłodsi czytelnicy wraz z opiekunami mogą uczestniczyć w „Popołudniowych spotkaniach z polską bajką i legendą”. Bibliofantoloteryjka  sypie fantami, a  niecodzienne  wcielenie bibliotekarzy wywołuje uśmiech na twarzach czytelników.

 

 

Alternatywna Biblioteka - Noc z kulturą 2017

 

ALTERNATYWNA BIBLIOTEKA – W krainie baśni Dalekiego 2016 

 

ALTERNATYWNA BIBLIOTEKA - Party PRL 2014

 

III polkowicke spotkanie „Noc w Bibliotece” 2013

 

II polkowicke spotkanie „ Noc w Bibliotece” 2012

 

I polkowicke spotkanie „ Noc w Bibliotece” 2011

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ