Kalendarz imprez
Wydarzenia

Bajkowe poranki

To cykl spotkań, które odbywają się w Żłobku Miejskim nr 1, Katolickim Przedszkolu Publicznym oraz w przedszkolach Nr 3,4 i 5 oraz Magic School  w Polkowicach. Uczestniczące w spotkaniach grupy wiekowe to 2, 3, 4, 5  i  6 latki.


Prezentowanie dzieciom bajek i baśni podczas spotkań przynosi ogromną radość, pozostawia cudowne wspomnienia, a głośne czytanie sprawia, iż dzieci są skupione i uważnie chłoną każdą następną linijkę czytanego tekstu.


Radość i uśmiech dzieci oraz ich zaangażowanie świadczą również o tym, iż "Bajkowe poranki" to doskonała forma edukacji czytelniczej dziecka, zaspokajanie potrzeb emocjonalnych oraz budowanie i wzmacnianie więzi pomiędzy dorosłym a dzieckiem.

 

Organizator: Dział Multimedialny


Koordynator: Urszula Przychodzeń, tel. 76 723 96 70

 

Zobacz więcej

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ