Kalendarz imprez
Wydarzenia
Biblioteczny Tor Przeszkód
 

Biblioteczny Tor Przeszkód to spektakularna zabawa polegająca na wykonaniu przez uczestników zestawu „bibliotecznych” zadań.  Uczestnicy muszą m.in. wykonać slalom miedzy ogromnymi książkami, wbić do książki pieczątkę, zamienić się na chwilę w baśniową postać, przejść test na „książkową” sprawność fizyczną oraz wykonać kilka bibliotekarskich zadań. Uczestnicy pokonują Tor w specjalnych kamizelkach. Biblioteczny Tor Przeszkód może być realizowany w plenerze jak i w Bibliotece. 

Czas trwania: ok 45 minut.
Wszystkie kategorie wiekowe (dzieci, młodzież i dorośli).
Rezerwacja terminów spotkań meilowo, telefonicznie lub osobiście. Harmonogram spotkań układamy kwartalnie z wyprzedzeniem miesięcznym.
Ilość spotkań jest ograniczona. Brana jest pod uwagę kolejności zgłoszeń.
Wszystkie spotkania są bezpłatne.

 

Zastrzegamy sobie prawo do publikacji zdjęć uczestników spotkań w celach promocji Biblioteki.

 

  

 

 

   

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ