Kalendarz imprez

Wydarzenia

 
 
Malowanie ścian w Bibliotece? Nie tylko. Malowanie twarzy i tatuaży!
Czytelnicze malowanie twarzy i tatuaży oraz prezentacja dekoracji i nowej aranżacji wnętrz Działu Dziecięco-Młodzieżowego. Zapraszamy w godzinach od 11:00 do 17:00.
Narodowe Czytanie
Zapraszamy w godzinach od 11:00 do 13:00
Ubrania na miarę dla książek
godz. 16:00 Filia nr 5 w Tarnówku
Spotkanie poetyckie
godz. 15:30
Podziel się swoim hobby
godz. 14:30
Pierwszy Polkowicki Dzień Przedszkolaka
20 września Biblioteka uczestniczyła w niezwykłym święcie : Pierwszym Polkowickim Dniu Przedszkolaka
Biblioteka od kuchni
godz. 14:30
PRZYJDŹ - POSŁUCHAJ - WYPOŻYCZ
Prezentacja audiobooków, płyt CD i płyt DVD odbyła się na zewnątrz budynku, wzbudzając ciekawość i ogromne zainteresowanie czytelników oraz nowych słuchaczy.
Piłki antystresowe
godz. 16:30 Filia nr 5 w Tarnówku
Książki zakazane!
_
nowe Bajeczkowo - bystre maluchy
Popołudniowe zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci 3-5 letnich oraz ich rodziców mające na celu wspieranie rozwoju intelektualnego dzieci. Zapraszamy na godz. 16.30 do Sali Audiowizualnej Biblioteki.
Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
godz. 16:00
poznajmultimedia@mgbp.pl
W dniu 28 września o godz. 10:00 w sali audiowizualnej naszej Biblioteki odbyły się kolejne zajęcia poznajmultimedia@mgbp.pl dla podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach.
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ