Kalendarz imprez

Wydarzenia

 
 
Edukacja czytelnicza - Książka od środka - budowa i szata graficzna książki, strona tytułowa
godz. 11:00
Spotkanie z Grzegorzem Kardysiem
Zapraszamy na kolejne spotkanie z Grzegorzem Kardysiem 4 listopada 2014 r. o godz,16.30 w sali audiowizualnej Biblioteki. Zaproszenia dostępne w Wypożyczalni Głównej oraz Dziale Dziecięco-Młodzieżowym.
Spotkania multimedialne
godz. 15:00
Strefa bez stresu "Pismo chińskie dla każdego"
godz. 10:45
Spotkanie autorskie Danuta Grechuta i Jakub Baran
godz. 16:30
Spotkania z hobbystami
_
Bajeczkowo "Misiowe świętowanie"
godz. 10:30
poznajmultimedia@mgbp.pl
W dniu 21 listopada o godz. 10:00 odbyły się zajęcia poznajmultimedia@mgbp.pl dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szklarach Górnych.
"Niepełnosprawność w Bibliotece" - wystawa książek poruszających tematykę niepełnosprawności wśród dzieci i młodzieży.
Wystawa od 24 listopada do 5 grudnia
Scrapbooking´owa zabawa
Poniedziałek minął nam pod hasłem scrapbooking´u. Ta technika powstała już w XIX wieku, podobno jedną z pierwszych osób, które zdobiły materiały tą metodą był Mark Twain.
Światowy Dzień Pluszowego Misia
godz. 9:00
poznajmultimedia@mgbp.pl
W dniu 27 listopada o godz. 12:45 odbyły się kolejne zajęcia poznajmultimedia@mgbp.pl dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szklarach Górnych.
Edukacja czytelnicza
godz. 8:30
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ