Kalendarz imprez

Wydarzenia

 
 
Strefa bez stresu- 2 spotkania
_
Strefa bez stresu
_
Edukacja czytelnicza
Śniegowy bałwanek, godz. 11:00
Edukacja czytelnicza
Nauka, relaks, zabawa - literatura piękna i popularnonaukowa godz. 10:00
Edukacja czytelnicza
Sześciolatki z SP nr 1 wybrały się na karnawałowy bal razem z Kopciuszkiem. Zanim jednak tam dotarły, poznały historię o Kopciuszku i pomogły mu w pracach zadanych przez macochę.
Edukacja czytelnicza
Książki są różne. Grube i cienkie, duże i małe, w twardej i miękkiej oprawie. Te wszystkie książki noszą łacińską nazwę: kodeks, która po polsku oznacza księgę.
"W kilku strofach o... Polkowicach"
_
Karnawał w Bajeczkowie
Na Bajeczkowym balu karnawałowym gościliśmy znamienite postacie: zawitały do nas królewny, motylek, nie całkiem groźna osa, pirat, strażak, kowboj i smerfetka.
Strefa bez stresu
W Sali Balowej naszej Biblioteki spotkali się pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 2, aby poprzez zabawę poznawać europejskie zwyczaje karnawałowe.
Edukacja czytelnicza
Piątoklasiści z SP nr 1 obejrzeli różne formy książki, zapoznali się z jej budową i szatą graficzną. Oraz dowiedzieli się jakie istotne informacje można znaleźć na stronie tytułowej książki.
poznajmultimedia@mgbp.pl
W dniu 29 stycznia o godz. 10:00 w sali audiowizualnej naszej Biblioteki podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach uczestniczyli w kolejnych zajęciach poznajmultimedia@mgbp.pl.
Strefa bez stresu
_
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ