Kalendarz imprez

Wydarzenia

 
 
Projekt "Zaczytani"
_
Kiermasz Taniej Książki
_
"Narodowe Czytanie" w Bibliotece
Zapraszamy do wysłuchania w Dziale Multimedialnym "Ślubów panieńskich" i "Zemsty" Aleksandra Fredry w formie audiobooka w godz. 10.00 - 14.00
Ibuk libra - biblioteka w twoim domu
_
Bomba emocji między regałami czyli warsztaty dziennikarskie dla bibliotekarzy
Bombowe warsztaty dziennikarskie przeprowadził w bibliotece Krzysztof Koziołek, Bibliotekarzy poznawali sztukę pisania tekstów do prasy, Internetu, plakatu.
8 Forum Młodych Bibliotekarzy w Olsztynie
Na tegorocznym forum, którego hasło brzmi: "Biblioteka- Twój czas, Twoje miejsce", odbywającym się w Olsztynie, nie zabraknie polkowickich bibliotekarzy.
Edukacja czytelnicza
"Co to jest savoir-vivre ? Mniej więcej to samo co bon ton, tylko trudniej się wymawia. No dobrze, a co to jest bon ton? Wiedza o tym, jak człowiek dobrze wychowany zachowuje się w różnych sytuacjach.
Udział w "Senioradzie 2013"
Seniorada 2013 - "Aktywne życie nas wzbogaca" zorganizowana została przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Polkowicach.
Edukacja czytelnicza
Wakacyjne wspomnienia Na kolejnych zajęciach oddaliśmy się świeżym jeszcze wspomnieniom z wakacji, opowiadając czym podróżowaliśmy i gdzie.
Udział polkowickich bibliotekarzy w seminarium w Polanicy - Zdroju pt."Wielowymiarowa podróż. O młodzieży i współczesnej literaturze dla młodzieży"
W malowniczo położonej, uzdrowiskowej miejscowości jaką jest Polanica-Zdrój, bibliotekarki Działu Dziecięco-Młodzieżowego uczestniczyły w seminarium pn. Wielowymiarowa podróż. O młodzieży i współczesnej literaturze dla młodzieży.
Spotkanie DKK
Omawiamy książkę Janusza Leona Wiśniewskiego "Zespoły napięć" godz. 16:30
poznajmultimedia@mgbp.pl
W dniu 25 września o godz. 10:00 w sali audiowizualnej naszej Biblioteki podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach uczestniczyli w kolejnych zajęciach poznajmultimedia@mgbp.pl.
"Spotkanie z Islandią" - spotkanie z Romanem Pankiewiczem
"Spotkanie z Islandią" to tytuł opowieści podróżnika Romana Pankiewicza , który 26.09.2013 r. o godz. 17.00 gościł w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.
Strefa bez stresu
Kalimera Grecjo ! godz. 10:00
Rzeźby z przeszłości
Wernisaż i wystawa rzeźb autorstwa Mario Lesińskiego godz. 17: 00
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ