Kalendarz imprez

Wydarzenia

 
 
Bajkowe podróże - Polowanie z Tuwimem na wieloryba
_
Bajkowy Dzień Dziecka
Dnia 6.06.2013 r. w naszej bibliotece w Tarnówku odbył się "Bajkowy Dzień Dziecka" w formie zabawowej.
Tuwim - uroczyste rozdanie nagród
_
Wernisaż wystawy "Z natury i wyobrażni"
Ponad sto prac plastycznych, osiem artystek-amatorek, goście, pyszne domowe ciasto, kawa i herbata.
Trochę polityki w Bibliotece
W piątek gościliśmy w Bibliotece Daniela Passenta, dziennikarza i dyplomatę, wieloletniego felietonistę tygodnika społeczno-politycznego „Polityka”, byłego ambasadora w Chile, tłumacza, satyryka oraz autora książek.
Bajeczkowo
Jesteśmy już po spotkaniu w Bajeczkowie. Gościliśmy Panią Lidię Sieklucką - pedagoga, nauczyciela wychowania przedszkolnego, logopedę i wiceprezesa stowarzyszenia FamiLANDIA z Wrocławia.
"Oko w oko z zielonym"
21 czerwca 2013 r. o godz. 16.30 "Oko w oko z zielonym" oraz mini warsztaty dla rodziców "Jak bezboleśne przekroczyć próg czytelniczy" prowadzenie Iwona Podlasińska logopeda z Wrocławia.
Kiermasz taniej książki
Biblioteka podczas obchodów Dni Polkowic po raz kolejny zaprosiła mieszkańców na kiermasz używanych książek, który cieszył się jak zwykle dużym zainteresowaniem. Sprzedaliśmy ponad 400 książek.
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ