Kalendarz imprez

Wydarzenia

 
 
Spotkanie z Burmistrzem
Dnia 7 maja 2013 r. w naszej bibliotece w Tarnówku odbyło się spotkanie w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" z Burmistrzem Polkowic Wiesławem Wabikiem, który przeczytał bajkę H.Ch Andersena pt. "Calineczka"
Finał konkursu "W kilku strofach o... Bibliotece"
Dnia 11 maja podczas zorganizowanego przez Bibliotekę na polkowickim Rynku Happeningu, odbył się finał konkursu poetyckiego pt. "W kilku strofach o Bibliotece".
Happening "Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych"
Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych to hasło tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek obchodzonego w całej Polsce. Hasło było inspiracją do zorganizowania przez Bibliotekę happeningu na polkowickim rynku.
Bajkowe podróże - "Murzynek Bambo" do Afryki nas zaprasza
W majowym cyklu "Bajkowych podróży" czterolatki z polkowickich przedszkoli nr 2, 3 i 5, uczestniczyły w bibliotecznej wyprawie na Czarny Ląd.
Z bibliotecznej półki...
Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu działającego przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Polkowicach zapoznali się z serią książek „Miasta marzeń”, w których opisano historie miast i miejsca warte odwiedzenia.
Konkuts literacki "Książka Moim Przyjacielem"
Dnia 21.05.2013 r. odbył się w Tarnówku konkurs literacki "Książka Moim Przyjacielem"
REALne zagrożenie
W sieci może być niebezpiecznie… a zagrożenia, które wydają się być nierealne, przekładają się póżniej na nasze codzienne życie.
Noc w Bibliotece
III polkowicka edycja „Nocy w Bibliotece” upłynęła pod hasłem "W baśniowym świecie tysiąca i jednej nocy". Pięknie zaaranżowana przestrzeń biblioteki, niecodzienne wcielenie bibliotekarzy stworzyły niezapomniany klimat.
Noc w Bibliotece z Leszkiem Talko
Kolejna Noc w Bibliotece za nami. W tym roku oprócz zabaw i konkursów zaproponowaliśmy naszym czytelnikom udział w spotkaniu autorskim z Leszkiem Talko.
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ