Kalendarz imprez

Wydarzenia

 
 
No to gramy !
Podczas ferii zimowych w Bibliotece odbędzie się turniej gier planszowych w dniach od 4 do 8 lutego 2013 r., od godz. 11:00 do 13:30.
Turniej Gier Planszowych dobiegł końca
Podczas Ferii w Bibliotece od 4 do 8 lutego trwały intelektualne zmagania podczas Turnieju Gier Planszowych. W rozgrywkach brali udział gracze w wieku od 8 do 12 lat.
"Link do przyszłości" Młodzi. Internet. Kariera
Projekt realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informatycznego, którego celem jest wspieranie młodych ludzi w planowaniu przyszłości zawodowej.
Konferencja "Uczeń, rodzic, szkoła w obliczu zagrożeń cyberprzestrzeni"
Uzależnienie od multimediów, a w szczególności od internetu, staje się coraz powszechniejszym zjawiskiem.
Z cyklu Podróże do Krainy Pięciu Zmysłów.2
Zabawy logopedyczne-prowadzenie Iwona Podlasińska, logopeda z Wrocławia
Podróże po literaturze
Zajęcia dla zorganizowanych grup 5-latków w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.
Z bibliotecznej półki...
Spotkanie z Seniorami z Domu Dziennego Pobytu działającego przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Polkowicach w ramach promocji książki i czytelnictwa.
Spotkanie autorskie z Janiną Zimirską
Dnia 20 lutego 2013 r. w naszej Bibliotece w Tarnówku odbyło się kolejne spotkanie z bajkopisarką Janiną Zimirską, która przeczytała bajkę swojego autorstwa pt. "Dwie wróżki".
poznajmultimedia@mgbp.pl
W dniu 20 lutego o godz. 10:00 w Dziale Multimedialnym naszej Biblioteki kolejna grupa podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach uczestniczyła w zajęciach poznajmultimedia@mgbp.pl
Bajeczkowo - Lokomotywa z Tuwimem
Jedzie pociąg z daleka... Któż nie zna tej piosenki ? Wystarczy rzucić hasło „robimy pociąg” i od razu w zwartej grupie wyruszamy na wycieczkę, o czym przekonały się maluchy z rodzicami w Bajeczkowie.
Spotkanie autorskie z Anną Reszelą
W miniony czwartek odbyło się w naszej Bibliotece kolejne już z cyklu spotkanie autorskie. Tym razem gościem była polkowiczanka Anna Reszela - autorka książki "Dla ratowania życia".
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ