Kalendarz imprez

Wydarzenia

 
 
"Bibliofantoloteryjka"
Kredka, ołówek czy linijka a może bibliofantoloteryjka ?
Udział w Senioradzie 2012
W dniu 14.09.2012 roku odbyła się „Seniorada” zorganizowana przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Polkowicach.
Bezpieczni "w Sieci"
Od 17 do 28 września w Bibliotece odbywały się spotkania dla gimnazjalistów pn. "W Sieci".
Dekorowanie stołu
Dnia 21.09.2012 r. w naszej Bibliotece w Tarnówku odbyło się spotkanie kobiet pod hasłem "Dekorowanie stołu". Kobiety nauczyły się sztuki składania serwetek.
Indiańskie przygody w Bajeczkowie
Na ostatnim spotkaniu Bajeczkowa, 25 września, maluchy zamieniły się na chwilę w wojowniczych Indian ,otrzymały indiańskie imiona, a na buziach pojawiły się prawdziwe barwy wojenne.
"Jachtem za oba kręgi polarne - Antarktyda i Grenlandia"
"Jachtem za oba kręgi polarne - Antarktyda i Grenlandia" to tytuł opowieści podróżnika Sławomira Bieńka który 27 września 2012 roku o godz. 17:00 na zaproszenie Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach spotkał się z mieszkańcami
Smacznie i zdrowo !
Jak przygotować smaczne i naturalne domowe przetwory ? Odpowiedzi na to pytanie szukali Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu , działającego przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Polkowicach.
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ