Kalendarz imprez

Wydarzenia

 
 
Doceniam w kuchni tradycję i prostotę smaku
W naszym kraju mamy fantastyczne kuchnie regionalne, w których przenikają się rozmaite smaki – o tym przekonywał nas Robert Makłowicz podczas spotkania w naszej Bibliotece.
Z cyklu "Artystyczny przegląd" 2
Już po raz drugi otworzyliśmy w naszej Bibliotece wystawę pn. "Artystyczny przegląd".
Zakończył się cykl spotkań "Strefy bez stresu"
Zakończył się kolejny cykl spotkań "Strefy bez stresu", w których brali udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach.
Mikołajki w Tarnówku
Dnia 7 grudnia 2012 r. w Świetlicy w Tarnówku odbyły się "Mikołajki" zorganizowane przez MGBP Polkowice Filia Tarnówek oraz WOK Sobin Filia Tarnówek.
Mikołaj i jego magiczny świat
Podczas ostatniego Spotkania z polską bajką i legendą w Bibliotece dzieci wraz z rodzicami wysłuchały legendy o Świętym Mikołaju.
Bajeczkowo - lubię zimę
O tym, że zima maluchom niestraszna, mogliśmy się przekonać na ostatnim spotkaniu Bajeczkowa, 11 grudnia.
poznajmultimedia@mgbp.pl
W dniu 12 grudnia o godz. 10:00 w Dziale Multimedialnym naszej Biblioteki kolejna grupa uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach uczestniczyła w zajęciach poznajmultimedia@mgbp.pl
"Krąg przyjaciół biblioteki" - spotkanie z czytelnikami.
W dniu 14 grudnia 2012 roku ( piątek) o godz.17:00 w Sali audiowizualnej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach odbyła się druga edycja spotkania z czytelnikiem pt."Krąg Przyjaciół Biblioteki".
Grudzień - "W indiańskim świecie"
_
Dekorujemy choinkę w Bibliotece... Surowcami wtórnymi
Finał VII edycjii konkursu na ozdobę choinkową.
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ