Kalendarz imprez

Wydarzenia

 
 
Święto Niepodległości
Dnia 13 listopada 2012 r. w Świetlicy w Tarnówku z okazji Dnia Niepodległości odbyła się "Wieczornica".
Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci...
Skąd wziął się savoir vivre? Czy znajomość jego zasad pomaga w codziennym życiu? Jak należy się zachować w Bibliotece? Odpowiedzi na w/ w pytania poszukiwali uczniowie Gimnazjum nr 2.
Witkowski "bez cenzury"
W Bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Michałem Witkowskim, dziennikarzem i pisarzem m.in. takich powieści jak "Margot", "Lubiewo" czy "Drwal".
Święto Pluszowego Misia
Misie spotkały się w naszej Bibliotece.
Listopad - "Przygody na zamku"
Podczas listopadowych zajęć z cyklu „Znam bajki-chodzę do biblioteki” 6-latki z polkowickich przedszkoli przeżyły przygody na zamku.
Wróżby i horoskopy
Jak dawniej i współcześnie świętowano Andrzejki ? Jakie są formy wróżenia ?
"Harce z niedżwiadkami" w Bajeczkowie
Z okazji Dnia Pluszowego Misia w Bajeczkowie 27 listopada spotkały się maluchy, opiekunowie ale także pluszowe misie, które dzieci przyniosły ze sobą.
poznajmultimedia@mgbp.pl
W dniu 28 listopada o godz. 1000 w Dziale Multimedialnym naszej Biblioteki jedna z grup Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach brała udział w kolejnych zajęciach poznajmultimedia@mgbp.pl, na których podopieczni poznawali tajniki PlayStation Move.
Kraina tajemniczych dżwięków, warsztaty logopedyczne - prowadzenie Iwona Podlasińska, logopeda z Wrocławia
W trosce o harmonijny rozwój dziecka… ciąg dalszy.
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ