Kalendarz imprez

Wydarzenia

 
 
Poznańskie koziołki w naszej Bibliotece
W piątek, 5 pażdziernika br., legendą o Poznańskich koziołkach rozpoczęliśmy kolejny cykl Popołudniowych spotkań z polską bajką i legendą.
Disorder w Bibliotece
Czwartkowe spotkanie autorskie z Łukaszem Gołębiewskim odbyło się w bardzo sympatycznej atmosferze.
Zapraszamy do Bajeczkowa
Zapraszamy do Bajeczkowa
"3...2...1... Internet!"
Spotkanie z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Polkowicach
Buntownicza Sara Antczak w Bibliotece
Spotkanie młodej pisarki z grupą licealistów odbyło się 18 pażdziernika 2012 roku w czwartek o godz.11:00.Zaledwie dwudziestoletnia pisarka ma już na swoim koncie dwie książki.
Spotkanie autorskie z Joanną Zimirską
Dnia 18.10.2012 r. w naszej Bibliotece w Tarnówku odbyło się spotkanie z Janiną Zimirską w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom".
Piraci w Bibliotece
W piracką wyprawę udały się 6-latki z polkowickich przedszkoli podczas pażdziernikowych zajęć pn. „Znam bajki-chodzę do biblioteki”. Dzieci za pomocą pirackich tatuaży oraz czapek zamieniły się w nieustraszonych piratów.
Ale Kino !
W czasie piątkowego spotkania 26 pażdziernika br. Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu, działającego przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Polkowicach zapoznali się z literaturą dostępną w naszej bibliotece na temat historii polskiego i światowego kina.
Polkowice w fotografii
We wtorek 30 pażdziernika br. w naszej instytucji odbył się wernisaż „Polkowice, których już nie pamiętamy” – wybór zdjęć z lat 1945-1990 z kolekcji Grzegorza Kardysia.
"Multimedialny magiel"
UWALNIAMY DOSTĘP DO KOLEKCJI KSIĄŻKI MÓWIONEJ !!!
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ