Kalendarz imprez

Wydarzenia

 
 
Popołudniowe spotkania z polską bajką i legendą trwają
 27 V o godz. 16.30 Dobre obyczaje na co dzień 17 VI o godz. 16.30 Jurata królowa Bałtyku  [zobacz galerię]

„Ale w koło jest wesoło” czyli polski absurd wg
Michała Ogórka

W miniony czwartek 12 maja 2011 roku o godz. 17:00 w naszej Bibliotece, odbyło się spotkanie autorskie. Gościem był znany dziennikarz, krytyk filmowy, satyryk i mistrz felietonu – Michał Ogórek.
Afryka czytelnika, czyli Wyprawa na Czarny Ląd
  Podczas ostatniego spotkania „Strefy bez stresu” dzieci wyruszyły na wyprawę na Czarny Ląd. Spotkanie rozpoczęliśmy od przywitania w języku suahili.  
Wśród krasnali
 W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” bibliotekarki  wraz z pluszowymi bohaterami bajkowymi udały się z wizytą do krasnali w polkowickim Żłobku. 
Konkurs literacki "Książka moim przyjacielem"
Dnia 20 maja 2011 r. odbył się konkurs literacki "Książka moim przyjacielem", który adresowany był do dzieci w wieku przedszkolnym z tereny Powiatu Polkowickiego.
Biblioteka Nocą 27.05.2011 r. godz 11:00-23:00
Wyróżnienie dla naszej Biblioteki w konkursie "Pomyszkuj
w bibliotece"
 
Jesteśmy w Polkowicach i brykamy po ulicach.
  Przed 6-latkami z polkowickich przedszkoli postawiono niecodzienne zadanie „łamania języków”.  Wszystko za sprawą Agnieszki Frączek-autorki licznych książek logopedycznych
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ