Kalendarz imprez

Wydarzenia

 
 
Zapytaj pana Marcina…
…takie hasło miał konkurs o życiu i twórczości Marcina Pałasza, podczas plenerowego spotkania autorskiego na polkowickim Rynku.
Zagrożona młodzież
Dwie grupy gimnazjalistów z Polkowic miały okazję uczestniczyć w warsztatach „Zagrożenia i młodzież: Edukacja, odpowiedzialność, tolerancja.
Dzień Dziecka w Tarnówku
Dnia 2.06.2010 r. z okazji Dnia Dziecka Filia nr 5 zorganizowała "Bajkowy dzień" dla dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Tarnówku.
Słowo się rzekło
W poniedziałek 7 czerwca 2010 roku Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach gościła wybitnego językoznawcę, specjalistę w zakresie języka mediów, reklamy i polityki- prof. Jerzego Bralczyka.
Fotografia, malarstwo i rysunek
Dnia 8 czerwca 2010 roku o godz. 1600 odbył się wernisaż prac słuchaczy Polkowickiego Uniwersytetu III Wieku, uczniów  działających w klubie Gimnazjum nr 1 w Polkowicach oraz prac indywidualnych
Autorka młodzieżowych bestsellerów Marta Fox odwiedziła naszą Bibliotekę.
   Był to gość niezwykły ze względu na swoją pisarską profesję oraz znajomość problemów, z którymi boryka się człowiek i z jakimi bardzo często nie potrafi sobie poradzić.
Książki miały powodzenie…
    Dni Polkowic, jak co roku, obchodzone były przez polkowiczan bardzo hucznie. Nasi czytelnicy z niecierpliwością czekali na kolejny Kiermasz Taniej Książki organizowany przez Bibliot
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ