Kalendarz imprez

Wydarzenia

 
 
Spotkanie ze strażakiem Franciszkiem Jeziorowskim
Dnia 28.05.09 r. w Filii nr 5 w Tarnówku odbyło sie spotkanie dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Tarnówku ze strażakiem Franciszkiem Jeziorowskim w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom".
Spotkanie autorskie z Manuelą Gretkowską
W czwartek 4 czerwca 2009 roku o godz. 1700 w naszej Bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Manuelą Gretkowską – prozaiczką, felietonistką, założycielką Partii Kobiet.
"Cała Polska czyta dzieciom" - podsumowanie akcji w Tarnówku
Dnia 9 czerwca 2009 r. w Filii nr 5 w Tarnówku odbyło się ostatnie spotkanie z dziećmi z Oddziału Przedszkolnego w Tarnówku w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom".
Spotkanie autorskie z pisarką Elizą Piotrowską
W dniu 7 czerwca 2009 r. do Polkowic przyjechała Eliza Piotrowska – autorka książek dla dzieci i ilustratorka własnych utworów. Dzień później dwukrotnie spotkała się z dziećmi w  siedzibie
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ