Kalendarz imprez

Wydarzenia

Mosty zamiast murów #razemrazniej
Data rozpoczęcia: 2017-09-07
Data zakończenia: 2017-09-07

„Mosty zamiast murów #razemraźniej” to hasło spotkania warsztatowo- integracyjnego dla młodzieży, które odbyło się 7 września br. w Centrum Piknikowym.


Nasza Biblioteka przyłączyła się do udziału w projekcie, którego głównym celem były: integracja młodzieży polkowickich szkół, promowanie zdrowego stylu życia, a przede wszystkim kształtowanie umiejętności radzenia sobie z emocjami.


Korzystając z przygotowanej przez nas oferty młodzież mogła wykazać się zdolnościami artystycznymi oraz pobudzić wyobraźnię: malując „MEGA” kolorowankę, wykonując tatuaże oraz tworząc zakładki jubilerskie do książek. Można było pograć również w gry planszowe, czy trochę się poruszać kręcąc hula-hop.


Zainteresowani mogli również skorzystać ze specjalnie wyeksponowanego księgozbioru, poruszającego ważne kwestie, tj.: zdrowy styl życia, sposoby radzenia sobie z emocjami, ze stresem oraz techniki relaksacji.

 

 

   

 

   

 

   

 

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ