Kalendarz imprez

Wydarzenia

 

 

LogoKraina
Data rozpoczęcia: 2017-03-30
Data zakończenia: 2017-03-30

LogoKraina powraca! Tym razem na spotkania uczęszczają przedszkolaki

z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Polkowicach.


Z racji zbliżających się świąt na zajęciach dzieci malowały baranki, przy użyciu własnych paluszków. Po części artystycznej przyszedł czas na zagadki z wykorzystaniem wyrazów dźwiękonaśladowczych.

Dzieci z łatwością naśladowały odgłosy zwierząt wskazanych na obrazkach. Większej trudności nie sprawiła im również układanka, gdzie dopasować musiały odpowiednie kształty i kolory. Na koniec czekały same przyjemności- papierowy zając ze słodką niespodzianką w środku, do której dzieci dostały się w mgnieniu oka oraz kostka baranek, którą każde dziecko może złożyć w domu przy niewielkiej pomocy rodziców.

Następne spotkanie 26 kwietnia (środa) o godzinie 9:00

 

W spotkaniu wzięło udział 24 osoby
Organizator: Dział Dziecięco-Młodzieżowy

 

 

   

 

   

 

   

 

 

 

 

Koordynator:

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ