Kalendarz imprez

Wydarzenia

 

 

 

  Krzyżówka

 

Spotkajmy się w Bibliotece... - Kasia Bulicz-Kasprzak
Data rozpoczęcia: 2017-03-16
Data zakończenia: 2017-03-16

Kolejne spotkanie autorskie za nami. Tym razem naszą Bibliotekę odwiedziła Kasia Bulicz-Kasprzak, jak sama zwykła o sobie mówić- Pisarka potencjalna. Autorka ciekawych książek, które głównie podejmują tematy, dotyczące kobiet.


Zadebiutowała w 2012 roku za sprawą konkursu literackiego organizowanego przez Naszą Księgarnię dzięki, któremu mogła spełnić swoje marzenie o wydaniu pierwszej książki pt. „Nie licząc kota, czyli kolejna historia miłosna”. Jak do tej pory wydanych zostało siedem książek autorki ale podczas spotkania dowiedzieliśmy się, że już niebawem będziemy mogli przeczytać dwie kolejne pozycje.


Autorka od dziecka wykazywała uzależnienie od czytania i pisania. Pochodzi z Lubania i do Dolnego Śląska czuję sentyment więc kiedy tylko nadarzy się okazja, chętnie odwiedza rodzinne strony. Na co dzień mieszka w Sulejówku, zajmuje się domem i wychowywaniem syna, a ponadto biega w maratonach.


W czasie spotkanie podło mnóstwo pytań, również ze strony czytelników, a odpowiedzi były wyczerpujące i ciekawe. Sama autorka już od pierwszych chwil wzbudza zaufanie i sympatię. Jest
to osoba pełna empatii, wyrozumiałości i poczucia humoru. Jak podkreśla pisać każdy może, dlatego też prowadzi warsztaty wspierające początkujących pisarzy.


Jako podsumowanie spotkania do głowy przychodzi mi pewna myśl… czy Kasia Bulicz-Kasprzak nie powinna zmienić przydomku z „pisarka potencjalna” na „pisarka z prawdziwego zdarzenia”?
Sądzę, że tak!


Po spotkaniu żeby tradycji stało się zadość pisarka wylosowała trzy osoby, które otrzymały książkę „Inna bajka” z autografem.


Oto laureaci:

 

  • Krystyna Dróżdż
  • Jadwiga Kwiatkowska
  • Maria Żynkowska


Nagrodę pocieszenia otrzymali:

 

  • Jerzy Dominiak
  • Agnieszka Wróbel

 

 

W spotkaniu wzięło udział 28 osób
Organizator: Wypożyczalnia Główna

 

 

   

 

   

 

   

 

 

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ