Kalendarz imprez

Wydarzenia

Gala Powiatowego Konkursu Literackiego i Plastycznego o Życiu i Twórczości Henryka Sienkiewicza
Data rozpoczęcia: 2016-12-14
Data zakończenia: 2016-12-14

Nagrody rozdane!


W środowy poranek, 14 grudnia 2016 roku odbyła się gala Powiatowego Konkursu Literackiego i Plastycznego o Życiu i Twórczości Henryka Sienkiewicza  skierowanego do gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu polkowickiego.


Autorzy wyróżnionych prac plastycznych, literackich i prezentacji multimedialnych  zostali obdarowani  nagrodami książkowymi, dyplomami

 i pamiątkowymi gadżetami ufundowanymi przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach.


Podziękowania otrzymali również opiekunowie laureatów za zaangażowanie i pomoc merytoryczną przy powstawaniu prac oraz jurorzy za czas poświęcony na analizę i ocenę prac konkursowych.


Wspólne zdjęcie było miłym zakończeniem uroczystości.


Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ