Kalendarz imprez

Wydarzenia

 

Krąg Przyjaciół Biblioteki

 

Krąg Przyjaciół Biblioteki
Data rozpoczęcia: 2015-12-11
Data zakończenia: 2015-12-11

W piątek 11 grudnia o godz.17:00 w Sali audiowizualnej naszej Biblioteki odbyło się spotkanie pod nazwą „Krąg Przyjaciół Biblioteki”. Celem takich spotkań jest zacieśnianie więzi między czytelnikiem, a bibliotekarzem
oraz wyróżnienie czytelników szczególnie związanych z Biblioteką. W tym roku honorowy tytuł Przyjaciela Biblioteki otrzymało 25 osób. Grupę tę tworzą ludzie w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach, osoby te nie tylko wypożyczają książki, ale także aktywnie uczestniczą w codziennym życiu placówki. Każdy uczestnik otrzymał upominek w postaci książki. Nagrody wręczała Pani Beata Zalewska – dyrektor Biblioteki. Koordynatorem  i pomysłodawczynią V edycji przedsięwzięcia była Alicja Nowosz.
W charakterze artystów uroczystości wzięli również słuchacze Uniwersytetu  III wieku. Uczestnicy sekcji satyryczno – teatralnej pod kierownictwem Pani Emilii Walczak przedstawili krótki program artystyczny. W ramach podziękowań za trud włożony w przygotowanie programu wszyscy  otrzymali upominki.

 

Po części oficjalnej tradycyjnie goście zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia. Dalsza część spotkania przebiegła w miłej, przyjaznej atmosferze przy suto zastawionym stole na którym znalazły się ciasta i tort upieczony przez koleżanki bibliotekarki. Wszyscy wyszli ze spotkania zadowoleni zarówno uczestnicy jak i organizatorzy. W planach mamy kontynuować przedsięwzięcie w następnym roku.

 

   

 

   

 

   

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ