Kalendarz imprez

Wydarzenia

 

 

"Mamo, tato - zapisz mnie do Biblioteki" - projekt edukacyjny promujący Bibliotekę i jej zbiory wśród dzieci i rodziców na terenie przedszkoli i żłobka - 5 spotkań
Data rozpoczęcia: 2015-03-30
Data zakończenia: 2015-03-30

Podczas marcowych spotkań „Mamo, tato-zapisz mnie do Biblioteki” biblioteczne zbiory zawędrowały do dzieci z  Przedszkola Nr 6 oraz najmłodszych czytelników uczęszczających do polkowickiego Żłobka. Przedszkolaki podczas spotkania zapoznały się z różnorodną tematyką książek. Dużą ciekawość wzbudziło opowiadanie dotyczące mlecznych zębów oraz krótka inscenizacja fragmentu bajki o Czerwonym Kapturku. Wiele radości sprawiło również  wykonanie pamiątkowych zakładek.

Natomiast podczas spotkania w Żłobku do najmłodszych czytelników przybył pluszowy słoń, który był głównym bohaterem przeczytanej  bajeczki.
 

Maluchy z ogromną fascynacją wysłuchały historyjki o słoniu i uważnie  oglądały biblioteczne zbiory. Był też czas na zabawy plastyczne i wykonanie słonia, biedronki czy kota z papieru.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu spotkań oraz krótkiego filmiku.

 

Żłobek

 

   

 

   

 

Przedszkole nr 6 

 

   

 

   

 

 

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ