Kalendarz imprez

Wydarzenia

Poniedziałek minął nam pod hasłem scrapbooking’u. Ta technika powstała już w XIX wieku, podobno jedną z pierwszych osób, które zdobiły materiały tą metodą był Mark Twain.

Scrapbooking´owa zabawa
Data rozpoczęcia: 2014-11-24
Data zakończenia: 2014-11-24

Scrapbooking jest bardzo wciągającym zajęciem, pozwala spersonalizować przedmioty, nadać im osobisty charakter, sprawić, że będą niepowtarzalne. W USA to jedno z najpopularniejszych hobby, bo tak naprawdę jest dla każdego.  W sekrety tej techniki została wprowadzona grupa uczniów z Gimnazjum nr 2 w Polkowicach. Z prawdziwą pasją, ogniem w oczach tworzyli zakładki, dla siebie i swoich bliskich. Wszystkie były piękne! Z resztą zobaczcie sami.

 

 

   

 

   

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ