Kalendarz imprez

Wydarzenia

W dniu 21 listopada o godz. 10:00  odbyły się zajęcia poznajmultimedia@mgbp.pl  dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szklarach Górnych.

poznajmultimedia@mgbp.pl
Data rozpoczęcia: 2014-11-21
Data zakończenia: 2014-11-21

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Szklarach Górnych po raz pierwszy odwiedzili naszą Bibliotekę. Zostali oprowadzenie po wszystkich działach bibliotecznych i zapoznali się ze specyfiką pracy w każdym z nich.  Dowiedzieli się jak mogą zapisać się do biblioteki i z jakich usług mogą skorzystać na miejscu. Uczniowie nauczyli się wyszukiwania zbiorów bibliotecznych w katalogu internetowym w systemie ALEPH. Teraz sami przez Internet mogą sprawdzić czy posiadamy w naszej bibliotece interesujące ich pozycje książkowe, muzyczne czy filmowe.

 

 

   

 

   

 

 

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ