Kalendarz imprez

Wydarzenia

 

 

 

  Krzyżówka

 

Spotkajmy się w Bibliotece... z Małgorzatą Braunek
Data rozpoczęcia: 2013-03-26
Data zakończenia: 2013-03-26

Jestem skandalistką!


Do grona pisarzy, którzy dotychczas odwiedzili polkowicką Bibliotekę,

w miniony wtorek (26.03) dołączyła również Małgorzata Braunek, promująca swoją książkę Jabłoń w ogrodzie morze jest blisko. Przyjechała do nas wraz z współautorem książki Arturem Cieślarem. Spotkanie odbyło się przy pełnej sali, a jednak w bardzo kameralnej atmosferze. Autorzy opowiadali o swoim życiu, rozmawiali i żartowali między sobą, ale również chętnie odpowiadali na pytania czytelników. Pani Małgosia na pytanie czy świadomie uczestniczyła w skandalach odpowiedział ze śmiechem: Nie, ja w skandalach nie uczestniczyłam, ja po prostu jestem skandalistką. Autorka opowiadała również o filmach w których  grała oraz o swojej wielkiej fascynacji i pasji jaką jest buddyzm zen. Buddyzm zmienił całe jej życie, spowodował zmianę hierarchii wartości i dał siłę do tej zmiany. Nasi goście opowiadali z humorem również o swoich podróżach, wspólnej pracy nad książką oraz o przyjaźni, którą dzielą od lat. Polkowiccy czytelnicy mogli choć przez chwilę zakosztować tej wspaniałej mieszanki osobowości więc wyszli ze spotkania bardzo zadowoleni.
Zgodnie z naszym zwyczajem wśród osób przybyłych na spotkanie, którzy prawidłowo rozwiązały krzyżówkę dotyczącą Małgorzaty Braunek, autorka rozlosowała 3 książki ufundowane przez naszą bibliotekę.

 

Książki Jabłoń w ogrodzie morze jest blisko otrzymali:

 

  • Grażyna Konik
  • Renata Kozub
  • Elżbieta Janicka

natomiast Artystyczne Kubki trafiły do rąk:

 

  • Krystyny Gajaszek i Janiny Zacierki.


Gratulujemy.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania (TV Polkowice)

 

http://tv.polkowice.pl/7,332-spotkanie_z_malgorzata_braunek_i_arturem_cieslarem.html

 

 

  

 

 

 

 

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ