Kalendarz imprez

Wydarzenia

 

 

"Pierwszy krok w cyfrowy świat"
Data rozpoczęcia: 2013-03-20
Data zakończenia: 2013-03-20

W dniu 20 marca 2013 roku  o godz. 13.30 w Miejsko Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach odbyło się spotkanie „Pierwszy krok w cyfrowy świat 50 +.
Było  ono częścią międzynarodowej kampanii „Tydzień z Internetem 2013” i miało  zachęcić jak najwięcej osób do korzystania z Internetu, wskazując zarazem jak różne i pożyteczne zasoby można w nim znaleźć.
Spotkanie   było  prowadzone przez Dział Multimedialny i rozpoczęło się od zagadnienia - do czego w codziennym życiu mogą przydać się nowoczesne technologie. Każdy uczestnik dowiedział  się, jakie użyteczne dla siebie informacje może znaleźć w Internecie.  Były więc ćwiczenia z wyszukiwarką, przeglądanie ciekawych zasobów internetowych oraz „surfowanie po Internecie”.
„Pierwszy krok w cyfrowy świat” okazał się dla uczestników dobrą zabawą, możliwością integracji i wspólnego odkrywania Internetu. Zarejestrowali oni także swój udział na stronie kampanii Tydzień z Internetem 2013. Znajdował się tam licznik, dzięki któremu było wiadomo, ile osób wzięło udział w akcji w poszczególnych krajach.
Gościem specjalnym spotkania była Pani  Dorota Trzmielewska Dyrektor Wydziału  Oświaty  i Spraw Społecznych.
W organizacji spotkania pomógł  nam  Pan Robert Zaraś  wykładowca Polkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania (TV Polkowice)

 

http://www.tv.polkowice.pl/6,316-pierwszy_krok_w_cyfrowy_swiat.html

 

 

 

 

  

 

 

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ