Kalendarz imprez

Wydarzenia

 

 

Kryminalista w Bibliotece [Spotkanie zamknięte]
Data rozpoczęcia: 2013-03-18
Data zakończenia: 2013-03-18

W poniedziałek Biblioteka gościła Krzysztofa Koziołka, którego specjalnością są książki kryminalne.
Wczesnym rankiem Pan Krzysztof poprowadził spotkanie autorskie dla młodzieży Zespołu Szkół w Polkowicach. Pisarz bardzo szybko nawiązał kontakt z młodymi słuchaczami jednocześnie zachęcając ich do dyskusji. Podczas spotkania krok po kroku zdradzał „przepis na kryminał nieco mroczny, mocno krwisty, a czasami topograficzny”.
Około południa odbyły się warsztaty dziennikarskie z gimnazjalistami redagującymi gazetkę szkolną „Bulwers”. Młodzież  poznała pracę dziennikarza od podszewki, dowiedzieli się co to jest „językowa bomba”, jak ciekawie pisać i jak wykonać dobre zdjęcie. Uczestnicy wyszli z zajęć  wzbogaceni o nowe doświadczenia.

 

 

   

 

 

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ