Kalendarz imprez

Wydarzenia

 

 

"Jachtem za oba kręgi polarne – Antarktyda i Grenlandia" to tytuł opowieści podróżnika Sławomira Bieńka,  który  27 września 2012 roku

o godz. 17:00  na zaproszenie Miejsko - Gminnej  Biblioteki Publicznej

w Polkowicach  spotkał się z mieszkańcami naszego miasta.

"Jachtem za oba kręgi polarne - Antarktyda i Grenlandia"
Data rozpoczęcia: 2012-09-27
Data zakończenia: 2012-09-27

Podczas spotkania polkowiczanie zostali zabrani w ekscytującą „ podróż” słowno - multimedialną. Podróżnik dzielił się  w sposób bardzo realistyczny  swoimi przeżyciami z wędrówek, wrażeniami  oraz emocjami za pomocą zdjęć i żywego słowa. Uczestnicy poznali również trudności wyprawy z jakimi borykał się  podróżnik.


Podczas  spotkania zadawano bardzo dużo pytań, były więc wspólne rozmowy, żarty, a na koniec podziękowanie dla gościa za wspaniały przekaz z życzeniami dalszych fascynujących wypraw.


Nie miałeś możliwości uczestniczenia w spotkaniu  przyjdź i obejrzyj  ciekawą wystawę, która będzie udostępniona   do 31 października 2012 roku.

 

 

  

 

  

 

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ