Kalendarz imprez

Wydarzenia

 

 

Spotkajmy się w Bibliotece... Marcin Kydryński
Data rozpoczęcia: 2019-09-26
Data zakończenia: 2019-09-26

Marcin Kydryński- radiowiec, fotograf, chwilami piosenkarz, producent płytowy, organizator koncertów i festiwali- a przede wszystkim bardzo ciekawa postać.


W czasie spotkania autorskiego poruszyliśmy wiele ważnych, chwilami trudnych tematów.  Dowiedzieliśmy  się  o  pierwszej  wyprawie do Afryki,

o dramatycznych przeżyciach ale też o wspaniałych wspomnieniach jakie Pan Marcin przywiózł ze swoich licznych podróży.


Nasz gość jako wielbiciel stolicy Portugalii- Lizbony opowiedział również kilka słów na temat muzyki Fado, którą określić możemy mianem miejskiego folku. Co więcej, według naszego autora dusza słowiańska stworzona jest do współodczuwania Fado.


Na koniec była chwila na wspólne rozmowy, autografy i zdjęcia. Spotkanie zaliczamy do bardzo udanych i żałujemy, że tak szybko dobiegło końca. Oby więcej takich gości w naszej Bibliotece!

 

 

   

 

   

 

  

 

 

 

Koordynator:

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ