Kalendarz imprez

Wydarzenia

 

 

Narodowe Czytanie
Data rozpoczęcia: 2019-09-07
Data zakończenia: 2019-09-07

Dyrektor i pracownicy Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom, którzy przyłączyli się do tegorocznej  akcji ”Narodowe Czytanie”.


Zaangażowanie i przychylność akcji udowadnia, że kochamy literaturę narodową, że chcemy jej słuchać i  chcemy  ją czytać – wspólnie.


Kod kulturowy, który wyróżnia nas jako naród, wciąż jest odczytywany
i przekazywany z pokolenia na pokolenie również i dziś. Narodowe Czytanie przynosi olbrzymi ładunek ludzkich uczuć i emocji – od radości, poprzez zabawę po refleksję.


Czytaniu towarzyszyło wiele wydarzeń cementujących lokalne społeczności. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych  do Narodowego Czytania za rok. Czekając na Narodowe Czytanie można przecież przez cały rok   mieć kontakt z książką, literaturą, a przede wszystkim z pięknem polskiego języka.


Serdecznie zapraszamy i dziękujemy

 

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

 

Koordynatorzy:

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ