Kalendarz imprez

Wydarzenia

 

 

"Lwów na słodko i... półwytrawnie"
Data rozpoczęcia: 2019-06-13
Data zakończenia: 2019-06-13

Cukiernik to niewątpliwie bardzo ważny zawód- tego zdania jest również Anna Kozłowska- Ryś, autorka książki „Lwów na słodko i … półwytrawnie”, którą mieliśmy zaszczyt gościć podczas wczorajszego spotkania autorskiego.


Kto z nas w ramach nagrody- czy to za dobre stopnie w szkole, czy wzorowe zachowanie lub po prostu żeby spotkać się  z przyjaciółmi nie udawał się do cukierni na słodkie co nieco.


Lwów należy do tych miast, które mogą pochwalić się niezliczoną ilością cukierni. To jeden z powodów dla którego warto odwiedzić to miasto. O pozostałych, mogli przekonać się uczestnicy czwartkowego spotkania, na którym nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Był też czas na wspólne rozmowy,  podziękowania i autografy.


Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony Pani Anny: Lwów na słodko i półwytrawnie. My jesteśmy pod wrażeniem i mamy nadzieję na więcej tak ciekawych spotkań!

 

 

   

 

   

 

   

 

 

Koordynator:

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ