Kalendarz imprez

Wydarzenia

 

 

 

"Z książką na walizkach" Spotkanie autorskie z Joanną Zagner-Kołat dla zorganizowanych grup szkolnych.
Data rozpoczęcia: 2019-06-07
Data zakończenia: 2019-06-07

Ostatnie spotkanie ilustratorki, Joanny Zagner-Kołat w ramach XVI dolnośląskich spotkań pisarzy z młodymi czytelnikami „Z książką na walizkach” odbyło się w naszej Bibliotece. Młodzież z dużym zainteresowaniem słuchała, na czym polega praca ilustratora. Następnie mogła popisać się własną twórczością, pomysłami i zdolnościami plastycznymi, co udało jej się w stu procentach.

 

 

   

 

   

 

   

 

 

Na zakończenie spotkania Pani Joanna spośród prac, które wpłynęły na konkurs „Mój Mistrz literatury”, wybrała i nominowała dwie do oceny finałowej.  Na tym etapie konkursu autorzy prac, już otrzymują nagrody książkowe oraz dyplom nominacji, a są to: Konrad Igielski kl. V c SP 2 w Polkowicach oraz Małgorzata Kowalik kl. VII b SP 1 w  Polkowicach. Natomiast wyróżnione zostały prace Franciszka Gabrowskiego z kl. VII c oraz Natalii Jamróg z kl. VI a z SP2 w Polkowicach. Gratulujemy!

 

 

   

 

   

 


Koordynator:

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ