Kalendarz imprez

Wydarzenia

 

 

Podziel się swoim hobby
Data rozpoczęcia: 2019-01-15
Data zakończenia: 2019-01-15

Kiedy w jednym miejscu spotka się tyle osób zainteresowanych sztuką i rękodziełem, nie może być nudno, ani krótko. Nasze spotkanie obfitowało w wymianę doświadczeń, przegląd prac, które hobbystki przyniosły ze sobą, poznawanie nowych technik i niecodzienne wykorzystanie poznanych dotąd materiałów.

 

Zapoznałyśmy się z inną, tą bardziej medialną strona hand-made, przeczesałyśmy Internet, poszukując inspirujących miejsc i wskazówek przydatnych w tworzeniu. Było dużo nowości, rozmów i wymiany zdań. Pani Bożena objaśniła nam techniki, pokazała materiały i narzędzia do filcowania na sucho i mokro, dzięki temu obrałyśmy kierunek na kolejne spotkanie. W lutym będziemy tworzyć biżuterię z użyciem filcowych, własnoręcznie wykonanych korali.

 

 

   

 

   

 

 

Koordynator:

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ