Kalendarz imprez

Wydarzenia

 

 

CYBER Ferie w Bibliotece
Data rozpoczęcia: 2019-01-28
Data zakończenia: 2019-01-28
  • Zapraszamy na Ferie w Bibliotece codziennie w dniach od 28 stycznia do 1 lutego, w godzinach od 11.00 do 13.00 . Do wspólnej zabawy zapraszamy dzieci w wieku 8-11 lat.

 

  • Podczas Ferii w Bibliotece uczestników czeka wiele atrakcji. Będziemy oswajać cyberświat, wyłączać hejt, demaskować fałszywe informacje w Sieci, próbować swoich sił w edytorach grafiki i na pewno będziemy się dobrze bawić!

 

  • Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy - osobiście w siedzibie Biblioteki, e-mailowo: dziecieca@mgbp.pl lub pod nr tel. 76 723 96 73. Zapisy trwają do 19 stycznia w godzinach otwarcia Biblioteki. Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo mają osoby, które będą uczestniczyły we wszystkich spotkaniach od poniedziałku do piątku.

 

  • Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie przez rodzica/opiekuna deklaracji uczestnictwa i zgody na wykorzystanie wizerunku dziecka.

 

 

   

 

   

 

   

 

 

Koordynator:

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ