Kalendarz imprez
Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowych wystawach, wernisażach i spotkaniach autorskich - zapisz się do newslettera.

Twój e-mail:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Miejsko Gminną Bibliotekę Publiczną z siedzibą w Polkowicach przy ul. Skalników 6, 59-101 Polkowice jako Administratora Danych Osobowych, moich danych osobowych przekazanych w subskrypcji Newslettera na stronie internetowej: www.mgbp.pl zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 r., poz. 1182 ze zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach potrzebnych do wysyłania Newslettera.

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ