Kalendarz imprez
 

Konkursy

   W bibliotekach Polkowic i powiatu polkowickiego są organizowane liczne konkursy czytelnicze, poetyckie, plastyczne oraz muzyczne. Bogata oferta jest skierowana do wszystkich odbiorców, zarówno tych najmłodszych, jak i najstarszych.

    Poprzez konkursy  promowana jest  polkowicka Biblioteka jako atrakcyjne miejsce spędzania wolnego czasu  dla wielu pokoleń,   wspierane są działania i możliwości twórcze naszych użytkowników oraz popularyzowana jest literatura i sztuka.

 

Trwające konkursy:

 

„W kilku strofach o… Przyjaźni” edycja dolnośląska

 

X KONKURS PLASTYCZNY "ARTYSTYCZNA BIBLIOTEKA PRZYSZŁOŚCI" - EDYCJA DOLNOŚLĄSKA

   

Powiatowy Konkurs „Narysuj komiks”  

 


 

Dolnośląska  Biblioteka  Publiczną im. Tadeusza  Mikulskiego we Wrocławiu

jak co roku przy okazji targów książki regionalnej „Silesiana” (kolejna edycja odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2018)

ogłasza dwa konkursy – jeden adresowany do seniorów, drugi – poetycki.

 

Konkurs dla seniorów na wspomnienia

 

Konkurs "Młody Poeta Dolnego Śląska"

 

Zachęcamy do wzięcia udziału

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ