Kalendarz imprez

Filia nr 3 w Jędrzychowie

  

 

 

 

 

 

 

 


 

Czytelnicy mogą nieodpłatnie korzystać z dostępu do Internetu dzięki firmie Kamnet

 

 

 

 

 

Kontakt:

Jędrzychów 24a
59-101 Polkowice

 

tel.: 664 268 069

e-mail: filia3@mgbp.pl 

Skype: anna.kulczyk2

 

Kierownik Filii:

mgr Anna Kulczyk

  

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych

w przesyłanej korespondencji

 

 

Filia nr 3 w Jędrzychowie jest Biblioteką Publiczną, zlokalizowaną w budynku Szkoły Podstawowej Integracyjnej w Jędrzychowie. Z zasobów bibliotecznych korzystają uczniowie, nauczyciele oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości. Księgozbiór zawiera literaturę piękną, popularnonaukową, prasę oraz czasopisma metodyczne. Zbiory biblioteczne można wyszukiwać i zamawiać  korzystając z katalogu  bibliotecznego LIBRA 2000. Biblioteka zapewnia bezpłatny dostęp do Internetu. Odpłatnie można również korzystać z usług ksero.


Bibliotekarz udziela pomocy merytorycznej czytelnikom, prowadzi edukację czytelniczą i bajkoterapię. Organizuje  konkursy czytelnicze dla uczniów, prelekcje dla dorosłych oraz prowadzi zajęcia dla seniorów z korzystania z Internetu i obsługi komputera.

 

 

Czytelnicy o bibliotekarzu

 

Certyfikat Anna Kulczyk

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ