Kalendarz imprez

Odjazdowe bibliotekarki

2019-10-14

„Odjazdowe bibliotekarki” to pomysł bibliotekarek z Działu Multimedialnego, które w nietypowy sposób, bo na polkowickich rowerach miejskich, wyjechały na ulice naszego miasta z ofertą promującą zbiory multimedialne: filmy, muzykę i audiobooki a także tradycyjne książki.  Świetny humor dopisywał naszym koleżankom na całej trasie przejazdu.

 

 

 

Odwiedziły główne punkty miasta, przybliżając wszystkim napotkanym mieszkańcom główne projekty i działania Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej m.in.: „Zaczytani”, „Mała książka – wielki człowiek” a także „Akademię Umysłu dla Seniora”. Piękna pogoda i przyjaźnie nastawieni mieszkańcy Polkowic sprawili, że ten sposób promocji przyjmie się na stałe. Wypatrujcie nas wkrótce. Do zobaczenia !!!

 

 

[zobacz więcej]

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ