Kalendarz imprez

Drodzy czytelnicy !

2018-05-28

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego  i  Rady  Europy (UE) 2016/679  z  dnia  27  kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). Dlatego też podczas wizyty w bibliotece zostaniecie poproszeni przez naszych pracowników o ponowne podpisanie zobowiązania i ewentualną weryfikację swoich danych osobowych - będzie to czynność jednorazowa.


W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Waszych danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku:

 

Klauzula informacyjna dla Czytelników MGBP w Polkowicach

 

Klauzula informacyjna dla Czytelników Filii MGBP
w Jedrzychowie i Tarnówku

 

Regulamin Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach dostępny jest tutaj

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ