Kalendarz imprez

STAR WARS Ferie w Bibliotece

2017-12-28

Uwag! Uwaga!
Zapraszamy kandydatów na Rycerzy Jedi na Ferie w Bibliotece
I niech moc będzie z Wami!

 

 

  Deklaracja udziału dziecka w feriach 2018

 

  Zgoda na wykorzystanie wizerunku na stronie ZGZM

 

 

  • Wszystkich kandydatów na Rycerzy Jedi zapraszamy na Ferie
    w Bibliotece codziennie w dniach od 22 do 26 stycznia, w godzinach
    od 11.00 do 13.00 . Do wspólnej zabawy zapraszamy dzieci w wieku
    7-10 lat
  • Podczas Ferii w Bibliotece uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. pasowanie na Padawanów, projektowanie androida z surowców wtórnych, tworzenie figurek z Gwiezdnych Wojen, tworzenie mieczy świetlnych z balonów, gra w Monopoly Star Wars.
  • Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy - osobiście w siedzibie Biblioteki, telefonicznie (76 723 96 73) lub  e-mailowo (dziecieca@mgbp.pl) do 15 stycznia w godzinach otwarcia Biblioteki. Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo mają osoby, które będą uczestniczyły we wszystkich spotkaniach od poniedziałku do piątku.
  • Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie przez rodzica/opiekuna deklaracji uczestnictwa i zgody na wykorzystanie wizerunku dziecka.
do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ