Kalendarz imprez
Spotkanie autorskie z Jackiem Pałkiewiczem
27 października 2009 roku odbyło się spotkanie z Jackiem Pałkiewiczem autorem wielu książek, popularnym  podróżnikiem, dziennikarzem, członkiem Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie.

To były niezapomniane chwile, razem z podróżnikiem przemierzaliśmy fascynujące krainy, niezmienione przez cywilizację, poznaliśmy, że granice możliwości tak naprawdę wyznacza sobie sam człowiek. Na spotkanie przybyło bardzo wielu czytelników, obejrzeli prezentację multimedialną, z zainteresowaniem wysłuchali opowieści i zadali mnóstwo pytań.  Spotkaniu towarzyszyła wspaniała atmosfera. Po raz pierwszy  sala nie mogła pomieścić wszystkich uczestników spotkania.

 

      

 

       

 

   

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ