Kalendarz imprez

Spotkajmy się w Bibliotece... - Bronisław Cieślak i Piotr K. Piotrowski

2016-09-23

 

 

 

Spotkanie z Bronisławem Cieślakiem i Piotrem K. Piotrowskim, które odbędzie się 14 października (piątek) 2016 o 17.00 w Sali audiowizualnej naszej Biblioteki. Spotkanie poprowadzi Dariusz Rekosz. Wejściówki do odebrania w Wypożyczalni Głównej. Zapraszamy

 

Bronisław Cieślak - krakowski dziennikarz, zadebiutował jako aktor w serialu "Znaki szczególne". Jednak dziś kojarzony przede wszystkim ze Sławomirem Borewiczem, w którego wcielał się przez 12 lat w "07 zgłoś się". Młode pokolenie krzyczy za nim "Malanowski!". Był  posłem oraz prowadził Telewizyjne Biuro Śledcze. Posiada niepowtarzalny głos.

 

Piotr (Karol) Piotrowski – warszawski dziennikarz specjalizujący się w obsłudze prasowej polskich produkcji serialowych. Jako dziennikarz i fotoreporter bywa od lat na planach najpopularniejszych produkcji. Współpracował z zespołem tworzącym dwutygodnik „Świat Seriali”. Autor książki "Kultowe seriale" oraz "07 zgłasza się - opowieść o serialu".

 

Dariusz Rekosz – polski pisarz, autor książki dla dzieci i młodzieży. Twórca cyklu słuchowisk radiowych dla dzieci i młodzieży, pod wspólnym tytułem Detektywów para – Jacek i Barbara. Pisarz, prozaik – autor książki Szyfr Jana Matejki, będącej polską parodią Kodu Leonarda da Vinci. Laureat konkursu Kryminał Gdański (opowiadanie pt. Tajemnica Neptuna). Autor  powieści sensacyjnej zatytułowanej Zamach na Muzeum Hansa Klossa. Przygotowuje i prowadzi różne wydarzenia kulturalne.

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ