Kalendarz imprez

Promocja e-booka

2016-08-01

 

 

Drodzy czytelnicy, czy jesteście ciekawi, która z książek zamieszczonych na platformie Ibuk Libra ma najwięcej odsłon? W okresie od 28.04.2016 r. – 31.07.2016 r.     niekwestionowaną        królową     jest  „Dietetyka Żywienie zdrowego i chorego człowieka”, drugie miejsce zajmuje „16 typów osobowości w pigułce”, trzecie „Finansowanie inwestycji w teorii i praktyce”.

Jak sami widzicie króluje literatura popularno-naukowa…  a na Ibuk Libra znajdziecie również książki obyczajowe, sensację, romans i wszystko co może zainteresować was na wakacjach. 
28 czerwca podczas warsztatów z uczestnikami Terapii Zajęciowej propagowałam nowoczesną formę tradycyjnej książki, którą jest e-book czyli elektroniczna książka.30 czerwca przez cały dzień promowaliśmy platformę IBUK Libra


 


24 lipca podczas pikniku odbywającego się w ramach Polkowickich Dni Młodzieży zachęcaliśmy uczestników do korzystania z bezpłatnej platformy IBUK Libra i odebrania w Wypożyczalni Głównej kodu PIN.


do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ