Kalendarz imprez

Kiermasz taniej książki

2016-06-21

Na tegorocznych Dniach Polkowic Bibliotekarki stanęły na wysokości zadania i przygotowały dla swoich czytelników moc atrakcji! Dla tych młodszych - mydlane bańki, tatuaże oraz pieczątki, dla trochę starszych kiermasz książki za złotówkę. I choć w sobotę pogoda nas nie rozpieszczała i co chwilę płatała figle nie przeszkodziło to nam w realizacji planu. Niekwestionowanym hitem drugiego Dnia Polkowic okazało się wykonywanie opasek i bransoletek przez milusińskich oraz kreatywne ozdabianie tekturowych domków. Dzieci wypisywały również tradycyjne kartki z pozdrowieniami i same je stemplowały.

 

Wszystkim czytelnikom serdecznie dziękujemy za odwiedziny naszego bibliotecznego straganu i zapraszamy do Biblioteki po wydawnicze nowości!

 

   

 

   

 

   

 

   

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ