Kalendarz imprez

Konkurs plastyczny
„Papież Franciszek wśród dzieci i młodzieży”

2016-06-20

Konkurs organizowany jest pod patronatem Burmistrza Polkowic przez Gminę Polkowice przy współudziale Polkowickiego Centrum Animacji.

 

 

 

 

 Regulamin konkursu

 

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym, organizowanym

w ramach obchodów Dni Młodzieży w Polkowicach. Jest on skierowany

do dzieci i młodzieży z Gminy Polkowice.
Prace, związane z tematem obecności papieża Franciszka wśród najmłodszych, można wykonać w dowolnej technice na kartkach formatu A4.
Prace konkursowe należy dostarczyć do 11 lipca 2016 r. (liczy się data przyjęcia) na adres Polkowickie Centrum Animacji, ul. Skalników 4,

59-100 Polkowice.
Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody. Zamiast nudzić się w wakacje, warto chwycić za kredki, pędzle, nożyczki i papier kolorowy czy inne materiały plastyczne i wykonać niepowtarzalne dzieło. Nawet jeśli nie uda się wygrać, być może praca znajdzie się na wystawie pokonkursowej – będą ją więc podziwiać wszyscy polkowiczanie!
Wręczenie nagród nastąpi 24 lipca 2016 r. po Mszy św. na zakończenie Dni Młodzieży w Polkowicach, która odbędzie się o godz. 12.00 w Auli Forum (ul. Skalników 6).


Zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ