Kalendarz imprez

„Z książką na walizkach 2015”

2015-06-15

W minioną sobotę w Polkowicach odbyło się prawdziwe święto książki. Nasz Rynek i Amfiteatr zapełniły się wesołym gwarem, kolorami i muzyką. Dosłownie z książką na walizkach, przybyło do naszego miasta 10 znanych i lubianych twórców książek dla dzieci i młodzieży, by rozdawać autografy i zachęcać do czytania.  Ulicami miasta przemaszerował barwny korowód Parady Czytelniczej, w którym wzięło udział 11 grup paradnych.

Dzieci przebrane w fantazyjne stroje śpiewały i skandowały hasła promujące czytelnictwo, wywołując niemałe zainteresowanie przechodniów. Podczas Wielkiego Finału akcji w Parku Miejskim, wręczono nagrody laureatom wielu konkursów. Czas umilały nam występy wokalne, taneczne, fitness zabawa, malowanie twarzy i przede wszystkim możliwość spotkania się z autorami książek. Było hucznie i kolorowo – wręcz książkowo! Zapraszamy do obejrzenia wstępnej galerii, która powstała na świeżo po imprezie. Pełna relacja już wkrótce.

 

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ