Kalendarz imprez

"Inwazja" na Bibliotekę…

2015-05-22
Przez cały tydzień naszą Bibliotekę odwiedzali drugoklasiści ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Polkowicach. Podczas spotkania uczniowie zapoznali się z małymi, dużymi, kolorowymi i czarno-białymi formami książek. Różnorodność tematyki bibliotecznych zbiorów wywołała niemałe zaskoczenie wśród dzieci.

Zwłaszcza „Książka o kupie” cieszyła się dużym zainteresowaniem. Był też czas na zabawę,  bo wśród bibliotecznej oferty nie brakuje gier planszowych, zabawek manualnych i pluszaków,  z którymi miło można spędzić czas. Podczas wizyty w naszej placówce dzieci odwiedziły każdy dział poznając różnorodność zbiorów. Poznały też cały proces opracowywania książek zanim trafią  one w ręce czytelników. Mamy nadzieję, że ciekawość jaką wzbudziły biblioteczne zbiory  wśród drugoklasistów sprawi, że grono osób korzystających z naszej Biblioteki  znów się powiększy.

 

 

   

 

   

 

   

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ