Kalendarz imprez

Z Biblioteką możesz zaoszczędzić!

2015-01-09

Korzystanie z usług naszej Biblioteki to wymierna oszczędność w domowym budżecie. Powszechnie wiadomo, że książki są drogie,  multimedia  nie tanieją, a prasa też kosztuje.  Przeciętna czytająca  rodzina, chcąc realizować  swoją pasję czytania bez wsparcia biblioteki, musiałaby dysponować nieprzeciętnym  budżetem domowym. 
Z naszych obliczeń wynika, że czteroosobowa rodzina czytelnicza, odwiedzająca polkowicką Bibliotekę musiałaby zarezerwować w swoich wydatkach kwotę ok. 920 zł miesięcznie na zakup książek, czasopism i multimediów, które zazwyczaj po jednokrotnym przeczytaniu, obejrzeniu,  przesłuchaniu, nie wzbudzałyby ponownego zainteresowania domowników. Biblioteka ze swoją darmową ofertą  dostępu do książek, prasy i zbiorów multimedialnych, ponosi koszty ich zakupu, oszczędzając czytelnikom tego wydatku. Czytanie z Biblioteką to czysty zysk!

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ